JESTEŚMY W MEGA MISJI!

grudzień

styczeń

luty

Udało się! Zakwalifikowaliśmy się do MegaMisji!. Od września ruszamy z zajęciami, @Fundacja Orange pomoże nam uczyć mądrego i bezpiecznego korzystania z internetu. Nie możemy się doczekać :)

MegaMisja to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 1-3. W czasie zajęć prowadzonych przez 10 miesięcy nauki w szkole uczniowie poznają zasady bezpiecznego i kreatywnego korzystania z internetu. Uczą się m.in. jak zrobić dobre zdjęcie, jak legalnie skorzystać z internetowych źródeł czy jak przeprowadzić kampanię społeczną.

Nasza szkoła rozpocznie zajęcia MegaMisji we wrześniu, jako jedna ze 150 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji. Dotychczas z programu skorzystało już 800 szkół w całej Polsce.