ZABAWA KARNAWAŁOWA

We wtorek 13 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil podczas karnawałowej zabawy, która okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla wszystkich uczestników. Wypełniona radością, śmiechem i przysmakami impreza odbyła się w sali gimnastycznej, przyciągając w godzinach przedpołudniowych najmłodsze przedszkolaki, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3, a po południu uczniów starszych klas. Poprzez wspólne uczestnictwo w różnorodnych atrakcjach i zabawach, uczniowie mieli okazję lepiej się poznać, nawiązać nowe znajomości oraz budować silniejsze relacje z kolegami i koleżankami.

Jedną z głównych atrakcji, która skradła serca uczestników, były imponujące dmuchane zjeżdżalnie. Dzieci ścigały się na tych kolorowych konstrukcjach, wypełniając całe pomieszczenie radosnymi okrzykami i entuzjazmem. Niezliczoną ilość razy wspięły się na szczyt, by zaraz zjechać w dół z uśmiechami malującymi się na twarzach.

Animatorzy zabawy przyczynili się do stworzenia niesamowitej atmosfery. Z humorem i zaangażowaniem prowadzili różnorodne zabawy i gry, które nie tylko dostarczały rozrywki, ale również umożliwiały uczniom lepsze poznanie się nawzajem i wspólną integrację. Miło było patrzeć na wspólne przeżywanie radości, wspieranie się nawzajem w zabawach oraz dzielenie się emocjami, co sprzyjało rozwojowi zdolności społecznych.

W międzyczasie, przy zapachu pysznego popcornu i waty cukrowej, dzieci miały możliwość odpoczynku i posilenia się. Stoliki z przysmakami okazały się popularnym miejscem, gdzie rozmowy i śmiech tworzyły jeszcze cieplejszą atmosferę, przyczyniając się do budowania klimatu otwartości, akceptacji i wspólnoty w szkole. Poprzez wspólne śmiechy, zabawy i współdziałanie, uczniowie czuli się bardziej ze sobą związani, zdobywając pozytywne doświadczenia związane z życiem szkolnym.

Malowanie twarzy to kolejna atrakcja, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci mogły stać się bohaterami swoich ulubionych bajek, zwierzątkami czy superbohaterami, dzięki kreatywności i umiejętnościom zaprzyjaźnionych artystów. Baloniki w różnych kształtach i kolorach unosiły się nad głowami uczestników, dodając jeszcze więcej radości i kolorów do całej zabawy. Dzieci bawiły się nimi, wymieniając się i tworząc układy godne podziwu. Każdy mógł zabrać ze sobą kolorowy balonik, co było miłym akcentem kończącym wyjątkowy dzień.

Z kolei uczniowie klas 4-8 postawili na zabawę taneczną i integrację. Chętnie korzystali z pysznego poczęstunku, który był okazją do wspólnych rozmów i dzielenia się wrażeniami, zacierając granice między klasami i budując silne więzi koleżeństwa.

Zabawa karnawałowa w naszej szkole nie tylko dostarczyła rozrywki, ale również stanowiła doskonałą okazję do budowania więzi społecznych i kształtowania pozytywnego klimatu szkolnego. To wydarzenie pozostanie na długo w pamięci uczestników jako czas pełen radości, wspólnego śmiechu i niezapomnianych przeżyć.

Dziękujemy organizatorom tego wydarzenia – pani Dyrektor Bogumile Fleszar oraz Radzie Rodziców, za umożliwienie uczniom integracji w luźnej, przyjaznej atmosferze pełnej pozytywnych doświadczeń, które budują silne wspomnienia i uczucie przynależności do szkolnej społeczności.