INFORMACJE
Historia
Patron
Pracownicy
Dokumenty
Projekty i programy

ORGANIZACJA
Organizacja roku szkolnego
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Pedagog
Świetlica
Samorząd uczniowski

DLA RODZICÓW
Rada Rodziców
Konsultacje nauczycieli
Do poczytania

Projekt edukacyjny w gimnazjum

Media o nas

PROGNOZA POGODY

 

POLECAMY

 

ODWIEDZIŁO NAS

Liczniki

OSÓB

NAUCZYCIELE

ZATRUDNIENI W ZESPOLE SZKÓŁ:

 

  1. DYREKTOR mgr Beata Puchalska - język angielski, zajęcia rewalidacyjne

  2. ZASTĘPCA DYREKTORA mgr Irena Mazurkiewicz- kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  3. mgr Renata Osiowa - pedagog szkolny

  4. mgr Wioletta Krakowska - kształcenie zintegrowane

  5. mgr Małgorzata Wilk - Korecka - przedszkole

  6. mgr Agnieszka Krakowska - przedszkole, zajęcia rewalidacyjne

  7. mgr Beata Ziemba - kształcenie zintegrowane, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  8. mgr Maria Węgrzynowska - kształcenie zintegrowane, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  9. Ks. Łukasz Czaja - religia

  10. mgr Bogumiła Jagielik - Waleszczyńska - religia

  11. mgr Anna Drostek - język polski, bibliotekarz

  12. mgr Angelika Malmuk - język polski

  13. mgr Aneta Jamrozik - język polski

  14. mgr Beata Wacko - matematyka

  15. mgr Lucyna Guminiak - matematyka

  16. mgr Joanna Podolak - Słoma - kształcenie zintegrowane, matematyka

  17. mgr Bogumiła Mongard - informatyka, język angielski

  18. mgr Barbara Urbańska - Siuta - język angielski

  19. mgr Magdalena Kucab - język angielski

  20. mgr Małgorzata Wrzesień - fizyka, chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, bibliotekarz, doradca zawodowy

  21. mgr Iwona Pichitko - geografia, historia, WOS, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

  22. mgr Agata Napiórkowska - historia, WOS, świetlica (urlop)

  23. mgr Janusz Matwijów - historia, WOS

  24. mgr Krystyna Bereza - przyroda, biologia

  25. mgr Marta Mikrut - plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

  26. mgr Jadwiga Nowosiad - muzyka, rytmika

  27. mgr Arkadiusz Zawalski - wychowanie fizyczne

  28. mgr Bernard Gil - język niemiecki

  29. mgr Justyna Ciechuń - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, świetlica

  30. mgr Maria Mirek - wychowanie fizyczne, świetlica

  31. mgr Agnieszka Kos - Domka - logopeda

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Maria Bartoszek

p. Anna Goń

p. Elżbieta Lonc

p. Agata Maziarek

p. Eugeniusz Wróbel

 

SEKRETARIAT

mgr Elżbieta Drabik

mgr Ilona Wróbel

 

SZKOŁA FILIALNA

  1. KIEROWNIK mgr Ewa Szepelak - kształcenie zintegrowane

  2. mgr Małgorzata Skupień - kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  3. mgr Anna Bester - Nowak - kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  4. mgr Aldona Sondej - przedszkole

  5. mgr Sylwia Grabas - przedszkole

  6. Ks. Piotr Petka - religia

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Anna Zgryźniak

 

PRZEDSZKOLE

  1. mgr Paulina Paszczyńska

  2. mgr Katarzyna Knap

  3. Justyna Jelińska-pomoc nauczyciela

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

p. Małgorzata Łańko