INFORMACJE

Historia

Patron

Pracownicy

Dokumenty

Projekty i programy


ORGANIZACJA

Organizacja roku szkolnego

Plan lekcji

Zajęcia dodatkowe

Wykaz podręczników

Biblioteka szkolna

Pedagog

Świetlica

Samorząd uczniowski


DLA RODZICÓW

Rada Rodziców

Terminarz spotkań

Do poczytania


Projekt edukacyjny w gimnazjum


Media o nas

PROGNOZA POGODY

 

POLECAMY

 

ODWIEDZIŁO NAS

Liczniki

OSÓB

NAUCZYCIELE

ZATRUDNIENI W ZESPOLE SZKÓŁ:

 

  1. DYREKTOR mgr Dorota Tracz - język polski

  2. ZASTĘPCA DYREKTORA mgr Wioletta Krakowska- kształcenie zintegrowane

  3. mgr Renata Osiowa - pedagog szkolny

  4. mgr Beata Puchalska - język angielski

  5. mgr Irena Mazurkiewicz - kształcenie zintegrowane

  6. mgr Małgorzata Wilk - Korecka - przedszkole

  7. mgr Agnieszka Krakowska - kształcenie zintegrowane

  8. mgr Beata Ziemba - kształcenie zintegrowane

  9. mgr Maria Węgrzynowska - kształcenie zintegrowane

  10. Ks. Łukasz Czaja - religia

  11. mgr Bogumiła Jagielik - Waleszczyńska - religia

  12. mgr Anna Drostek - język polski, bibliotekarz

  13. mgr Aneta Jamrozik - język polski

  14. mgr Beata Wacko - matematyka

  15. mgr Lucyna Guminiak - matematyka

  16. mgr Joanna Podolak - Słoma - kształcenie zintegrowane

  17. mgr Bogumiła Mongard - informatyka, język angielski

  18. mgr Barbara Urbańska - Siuta - język angielski

  19. mgr Magdalena Kucab - język angielski

  20. mgr Małgorzata Wrzesień - fizyka, chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, bibliotekarz

  21. mgr Iwona Pichitko - geografia, historia, WOS

  22. mgr Agata Napiórkowska - historia, WOS, świetlica (urlop)

  23. mgr Janusz Matwijów - historia, WOS

  24. mgr Krystyna Bereza - przyroda, biologia

  25. mgr Marta Mikrut - plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

  26. mgr Jadwiga Nowosiad - muzyka, rytmika

  27. mgr Arkadiusz Zawalski - wychowanie fizyczne

  28. mgr Bernard Gil - język niemiecki

  29. mgr Justyna Ciechuń - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, świetlica

  30. mgr Maria Gajewska - wychowanie fizyczne, świetlica

  31. mgr Agnieszka Kos - Domka - logopeda

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Maria Bartoszek

p. Anna Goń

p. Elżbieta Lonc

p. Agata Maziarek

p. Eugeniusz Wróbel

 

SEKRETARIAT

mgr Elżbieta Drabik

mgr Ilona Wróbel

 

SZKOŁA FILIALNA

  1. KIEROWNIK mgr Ewa Szepelak - kształcenie zintegrowane

  2. mgr Małgorzata Skupień - kształcenie zintegrowane

  3. mgr Anna Bester - Nowak - kształcenie zintegrowane

  4. mgr Sylwia Grabas - przedszkole

  5. Ks. Jan Franków - religia

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Anna Zgryźniak

 

PRZEDSZKOLE

  1. mgr Paulina Solska

  2. mgr Katarzyna Knap

  3. Justyna Jelińska-pomoc nauczyciela

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

p. Małgorzata Łańko