INFORMACJE
Historia
Patron
Pracownicy
Dokumenty
Projekty i programy

ORGANIZACJA
Organizacja roku szkolnego
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Wykaz podręczników
Biblioteka szkolna
Pedagog
Świetlica
Samorząd uczniowski

DLA RODZICÓW
Rada Rodziców
Konsultacje nauczycieli
Do poczytania

Projekt edukacyjny w gimnazjum

Media o nas

 

PROGNOZA POGODY

 

POLECAMY

 

ODWIEDZIŁO NAS

Liczniki

OSÓB

NAUCZYCIELE

ZATRUDNIENI W ZESPOLE SZKÓŁ:

 

  1. DYREKTOR mgr Beata Puchalska - język angielski, zajęcia rewalidacyjne

  2. ZASTĘPCA DYREKTORA mgr Irena Mazurkiewicz- kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  3. mgr Renata Osiowa - pedagog szkolny

  4. mgr Wioletta Krakowska - kształcenie zintegrowane

  5. mgr Małgorzata Wilk - Korecka - przedszkole (urlop)

  6. mgr Angelika Malmuk - przedszkole

  7. mgr Agnieszka Krakowska - kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  8. mgr Beata Ziemba - kształcenie zintegrowane, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

  9. mgr Maria Węgrzynowska - przedszkole, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

  10. Ks. Piotr Piskorz - religia

  11. mgr Bogumiła Jagielik - Waleszczyńska - religia

  12. mgr Anna Drostek - język polski, bibliotekarz

  13. mgr Stanisława Wiater - język polski

  14. mgr Aneta Jamrozik - język polski, wychowanie do życia w rodzinie

  15. mgr Beata Wacko - matematyka, informatyka

  16. mgr Lucyna Guminiak - matematyka

  17. mgr Joanna Podolak - Słoma - kształcenie zintegrowane, matematyka

  18. mgr Bogumiła Mongard - matematyka, język angielski, informatyka

  19. mgr Barbara Urbańska - Siuta - język angielski

  20. mgr Magdalena Kucab - język angielski

  21. mgr Małgorzata Wrzesień - fizyka, chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, bibliotekarz, doradca zawodowy

  22. mgr Iwona Pichitko - geografia, historia, WOS, świetlica

  23. mgr Agata Napiórkowska - historia, WOS, świetlica

  24. mgr Krystyna Bereza - przyroda, biologia (urlop)

  25. mgr Ewelina Trytek - przyroda, biologia

  26. mgr Marta Mikrut - plastyka, technika, świetlica, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

  27. mgr Jadwiga Nowosiad - muzyka, rytmika, zajęcia artystyczne

  28. mgr Arkadiusz Zawalski - wychowanie fizyczne

  29. mgr Bernard Gil - język niemiecki

  30. mgr Justyna Ciechuń - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

  31. mgr Maria Mirek - wychowanie fizyczne

  32. mgr Magda Piliszko - logopeda (urlop)

  33. mgr Iwona Siwak - logopeda

  34. mgr Agnieszka Kos - Domka - logopeda

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Maria Bartoszek

p. Anna Goń

p. Elżbieta Lonc

p. Agata Maziarek

p. Eugeniusz Wróbel

 

SEKRETARIAT

mgr Elżbieta Drabik

mgr Ilona Wróbel

 

SZKOŁA FILIALNA

  1. KIEROWNIK mgr Ewa Szepelak - kształcenie zintegrowane, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

  2. mgr Małgorzata Skupień - kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  3. mgr Anna Bester - Nowak - kształcenie zintegrowane, zajęcia rewalidacyjne

  4. mgr Aldona Sondej - przedszkole

  5. mgr Sylwia Grabas - przedszkole

  6. Ks. Piotr Petka - religia

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Anna Zgryźniak

 

PRZEDSZKOLE

  1. mgr Paulina Paszczyńska

  2. mgr Katarzyna Knap

  3. Justyna Jelińska-pomoc nauczyciela

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

p. Małgorzata Łańko

 


Zespół Szkół w Pawłosiowie, Pawłosiów 87, 37-500 Jarosław

tel. 16 6219026, e-mail: pawlosiowszkola@wp.pl