Zespół Szkół w Pawłosiowie

NAUCZYCIELE

ZATRUDNIENI W ZESPOLE SZKÓŁ:

 

  1. DYREKTOR mgr Dorota Tracz - język polski

  2. ZASTĘPCA DYREKTORA mgr Barbara Urbańska - Siuta - język angielski

  3. mgr Renata Osiowa - pedagog szkolny

  4. mgr Beata Puchalska - język angielski

  5. mgr Irena Mazurkiewicz - kształcenie zintegrowane

  6. mgr Małgorzata Wilk - Korecka - wychowanie przedszkolne (urlop)

  7. mgr Wioletta Krakowska- wychowanie przedszkolne

  8. mgr Agnieszka Krakowska - kształcenie zintegrowane

  9. mgr Beata Ziemba - kształcenie zintegrowane

  10. mgr Maria Węgrzynowska - kształcenie zintegrowane

  11. Ks. Tomasz Garbowski - religia

  12. mgr Bogumiła Jagielik - Waleszczyńska - religia

  13. mgr Anna Drostek - język polski

  14. mgr Aneta Jamrozik - język polski

  15. mgr Beata Wacko - matematyka

  16. mgr Lucyna Guminiak - matematyka

  17. mgr Joanna Podolak - Słoma - wychowanie przedszkolne

  18. mgr Bogumiła Mongard - informatyka, język angielski

  19. mgr Magdalena Kucab - język angielski

  20. mgr Małgorzata Wrzesień - fizyka, chemia, edukacja dla bezpieczeństwa, bibliotekarz

  21. mgr Iwona Pichitko - geografia, historia, WOS

  22. mgr Agata Napiórkowska - historia, WOS, świetlica (urlop)

  23. mgr Janusz Matwijów - historia

  24. mgr Krystyna Bereza - przyroda, biologia

  25. mgr Marta Mikrut - plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

  26. mgr Jadwiga Nowosiad - muzyka, rytmika

  27. mgr Arkadiusz Zawalski - wychowanie fizyczne

  28. mgr Bernard Gil - język niemiecki

  29. mgr Justyna Ciechuń - świetlica

  30. mgr Maria Gajewska - wychowanie fizyczne, świetlica

  31. mgr Agnieszka Kos - Domka - logopeda

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Maria Bartoszek

p. Anna Goń

p. Elżbieta Lonc

p. Agata Maziarek

p. Eugeniusz Wróbel

 

SEKRETARIAT

mgr Elżbieta Drabik

mgr Ilona Wróbel

 

SZKOŁA FILIALNA

  1. KIEROWNIK mgr Ewa Szepelak - kształcenie zintegrowane

  2. mgr Małgorzata Skupień - kształcenie zintegrowane

  3. mgr Angelika Malmuk - kształcenie zintegrowane

  4. mgr Anna Bester - Nowak - wychowanie przedszkolne

  5. mgr Sylwia Grabas - wychowanie przedszkolne

  6. Ks. Jan Franków - religia

PRACOWNICY OBSŁUGI

p. Anna Zgryźniak

 

PRZEDSZKOLE

  1. mgr Paulina Solska

  2. mgr Katarzyna Knap

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

p. Małgorzata Łańko

 

Polecane strony

Liczba odwiedzin:

Liczniki