MIKOŁAJKI W KINIE

W dzień Świętego Mikołaja - 6 grudnia - uczniowie klas I -III udali się do kina ,,Na biegunach" w Jarosławiu na film pt. "Trolle 3". W czasie seansu wszyscy świetnie się bawili. Historia trolli zabrała młodych widzów w emocjonującą podróż, która doprowadziła do zjednoczenia pokłóconych  braci W zabawnym życiu trolli dzieci poznały  siłę rodziny, potrzebę słuchania siebie nawzajem i ważność współpracy w grupie. Film wszystkim bardzo się podobał,  wywołał wzruszenie i radość wskazując na wartości jakimi wyróżnia się prawdziwa przyjaźń i troska o innych. Wyjazd był wspaniałym prezentem od Świętego Mikołaja.

Dziękujemy Rodzicom i nauczycielom za zorganizowanie edukacyjnego prezentu mikołajkowego!