IMPREZA PLENEROWA W RADAWIE

29 września 2016 r. uczniowie z klas I, III a i III b uczestniczyli w imprezie plenerowej w Radawie, która odbyła się pod hasłem "Zdrowo Rosnę z Agencją Rynku Rolnego". Piękna pogoda zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu oraz do udziału w różnorodnych konkursach i grach zespołowych. Największy sukces nasi reprezentanci odnieśli w konkurencji sportowej "Mini Piłka nożna". I miejsce i główną nagrodę wywalczyli uczniowie kl. III - Hubert Maziarek, Kamil Posiak, Oskar Paterek, Miłosz Wróbel, Kacper Wańkowicz, Radosław Szepelak, Maciej Dubiel, Michał Opielowski i Mikołaj Budzisz. Wśród atrakcji nie zabrakło dyskoteki "pod grzybkiem" oraz degustacji potraw z owoców i warzyw przygotowanych przez ZSSChiO w Jarosławiu. Uczestnicy imprezy świetnie się bawili na dmuchanych zjeżdżalniach i na placu zabaw. Był to czas wspólnej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń i różnorodnej wiedzy.