KONKURS OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

Jak co roku uczniowie naszej szkoły bierą liczny udział w Gminnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych organizowanym przez Wójta Gminy Pawłosiów pana Mariusza Reń oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pawłosiowie na czele z dyrektorem panem Zbigniewem Brudkiem. W tym roku konkurs obejmował wykonanie najpiękniejszego stroika bożonarodzeniowego w dowolnej formie i technice plastycznej i był adresowany do trzech grup wiekowych: dzieci do lat 10 lat, młodzieży w wieku 11-17 lat oraz osób dorosłych. Jury konkursowe brało pod uwagę oryginalność, pomysłowość, samodzielność oraz estetykę wykonania. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i pobudzanie aktywności twórczej uczestników, powrót do tradycji wykonywania stroików bożonarodzeniowych oraz przedstawienie własnej wizji i nastroju Świąt Bożego Narodzenia.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w Centrum Aktywności Lokalnej. W tym roku miejsca na podium zdobyli: Maria Kovats, Lena Porczak, Jan Domka, Karol Nalepa. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.