WYCIECZKA DO RZESZOWA

1 grudnia 2015 pięciolatki oraz uczniowie klasy I b i II b zwiedzili Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Najmłodsi z ogromną ciekawością obejrzeli najstarszą polską dobranockę Jacek i Agatka oraz poznali bohaterów filmów animowanych m. in. Misia Uszatka, Colargola oraz Bolka i Lolka. W muzeum znajduje się wiele oryginalnych lalek z filmów kukiełkowych, produkowanych w Studiu Małych Form Filmowych Se-Ma-For w Łodzi oraz różnych pamiątek związanych ze światem animacji. Wielką atrakcją był pokoik Misia Uszatka, w którym wszyscy chcieli dotknąć bohatera dobranocki. W tym niezwykłym miejscu przenieśliśmy się do krainy wspomnień, wzruszeń i dobrych emocji – wieczorynek. Kolejnym punktem programu było zwiedzenie Fabryki Ozdób Choinkowych oraz zapoznanie z procesem wytwarzania i  zdobienia szklanych bombek. Na zakończenie uczestnicy wycieczki otrzymali pamiątkowe bombki ze swoim imieniem oraz mogli zakupić różnorodne ozdoby choinkowe.