SPORT TO ZDROWIE!!!

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość porozmawiania oraz wysłuchania opowieści biegaczki ultra Pani Pauliny Tracz.

Uczniowie, którzy będą realizować projekt "Trzymaj formę" z ogromnym zaciekawieniem wysłuchali słów zaproszonego gościa o tym co należy robić, aby biegać, jak się do tego przygotować i na co zwrócić uwagę. Ponadto nasza sportsmenka opowiadała wiele ciekawostek na temat przygotowania oraz przetrwania biegu na dystansie długim. Nie zabrakło wielu pytań, na różne tematy. Nasza reprezentantka Polski, nie kryła przed uczniami tajników swojego sukcesu. Zwróciła uwagę na wytrwałość, cierpliwość i pokonywanie przeciwności.

Uczniowie oraz przedszkolaki mieli okazję aby zobaczyć, a nawet dotknąć kamizelki biegowej, żeli, pucharów i medali (kilku spośród bardzo wielu), które zabrała nasza rozmówczyni.

Na podsumowanie nastąpiła krótka, ale dość intensywna rozgrzewka biegowa.

Naszemu gościowi bardzo dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, że nie była ona ostatnią.