DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych relacjach znaczą proste słowa: dzień dobry, proszę, dziękuję, miłego dnia. Małe gesty, które czynią świat lepszym. Życzliwość kryje się w drobiazgach dnia codziennego. Nie kosztuje nas właściwie nic, a może działać cuda. Pamiętajmy także, że dobro zawsze do nas wraca, a dzięki uprzejmości, sami stajemy się szczęśliwsi. W Szkole Podstawowej w Pawłosiowie w Dzień Życzliwości i Pozdrowień włączyła się niemal cała społeczność szkolna. Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki tematyczne, w ubiorze dominował kolor żółty i uśmiech na twarzach wszystkich uczniów i nauczycieli. Najwięcej emocji wzbudziły wśród uczniów karteczki z DOBRYM SŁOWEM, którym obdarowywali się z wielką radością. Pierwszoklasiści próbowali własnych sił w samodzielnym pisaniu miłych informacji do kolegów i koleżanek z klasy. Dzień Życzliwości i Pozdrowień był wyjątkowym dniem. Chyba każdy z nas zauważył potężną siłę małych gestów i uśmiechu!