AKCJA MIKOŁAJKOWA DLA DZIECI Z HOSPICJUM

Mikołaj jest jednym z najbardziej oczekiwanych dni w roku, również dla dzieci, które muszą się zmagać z ciężką chorobą.  Jak co roku   uczniowie naszej szkoły z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu  zaangażowali  się w akcję charytatywną z okazji zbliżających się mikołajek dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci  i ich  rodzeństwa.

W  okresie od 16 do 30 listopada na terenie szkoły  prowadzona była zbiórka artykułów zawartych na liście potrzeb hospicjum. Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać dość pokaźna ilość różnorodnych prezentów, które zostały przekazane  do Podkarpackiego Hospicjum  w Rzeszowie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w zbiórkę  oraz tym którzy pomogli zorganizować transport do Rzeszowa.