STYPENDIA WÓJTA GMINY PAWŁOSIÓW

W piątek 27 X 2023r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie, najzdolniejsi uczniowie z terenu naszej gminy, odebrali pamiątkowe dyplomy Stypendia Wójta Gminy Pawłosiów 2022/2023.

Uroczystość poprowadziła pani dyrektor Centrum Usług Wspólnych Monika Biskup - Wiśniowska, która na początku powitała wszystkich obecnych i zaprosiła na przedstawienie pt. „Muzyczna parodia, przedstawiająca jeden dzień z życia ucznia” oraz wiersze i piosenkę w wykonaniu stypendystów ze Szkoły Podstawowej w Cieszacinie Wielkim.

Następnie głos zabrał Pan Wójt Mariusz Reń, który pogratulował uczniom i ich rodzicom wysokich wyników nauczania, życzył dalszych sukcesów i motywacji do rozwijania pasji i zainteresowań.

Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, było mnóstwo śmiechu i radości, ponieważ jak stwierdził sam Pan Wójt „Parodia lekcji w wykonaniu najbardziej zdolnych uczniów, była naprawdę komiczna”. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia.

Stypendyści z naszej szkoły: Świst Dominik, Morąg Katarzyna, Żyła Katarzyna, Kasperczyk Weronika, Pelc Maksymilian, Barszczak Szymon, Kot Maksymilian, Pelc Milena, Wrzecionek Julia, Maciąga Karolina, Wilczak Hubert, Haręza Szymon, Porczak Lena, Roga Szymon, Wota Ksawery, Wysocki Marcel.