POWIATOWE ZAWODY Z PIŁKI RĘCZNEJ
W RAMACH IGRZYSK DZIECI

Dnia 18 grudnia 2019 roku (środa) na hali MOSiR w Jarosławiu, odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.

Udział wzięło 5 drużyn z powiatu jarosławskiego: SP Pawłosiów, SP1 Pruchnik, SP Rozburz Długi, SP 5 Jarosław, SP Pełkinie. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta w składzie: Maja Sikora, Oliwia Maciąga, Natalia Maciąga, Oliwia Wyczarska, Aleksandra Paja, Aleksandra Wojdyła, Aleksandra Krakowska, Zuzanna Wysocka, Amelia Nowotarska, Katarzyna Morąg dzielnie podjęły walkę, sprawdziły swoje umiejętności i kondycję fizyczną, a także doświadczyły uczucia porażki mimo wszelkich sił wkładanych w grę. Ostatecznie zajęły piąte miejsce, ale zdobyte doświadczenie na pewno przyniesie lepsze wyniki w kolejnych latach.

Dziękujemy dziewczynom za serce włożone w grę oraz pot wylany podczas tego turnieju.