II MIEJSCE DZIEWCZĄT W POWIATOWYCH ZAWODACH Z PIŁKI RĘCZNEJ

Dnia 18 lutego 2020 roku na hali MOSiR w Jarosławiu odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięły 4 drużyny z powiatu jarosławskiego: ZS Pawłosiów, SP1 Pruchnik, SP Wólka Pełkińska, SP4 Jarosław. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszej szkoły: BOBOWICZ KATARZYNA, BRZEZOWSKA KAMILA, HARPULA URSZULA, KŁOPOT MAJA, KUPISZEWSKA PAULINA, MACIĄGA WERONIKA, MISIĄG MARTYNA, MORDARSKA NATALIA, RECZKO JULIA, WIKIERA KORNELIA. Zawodniczki zaprezentowały swoje wysokie umiejętności, które nabyły podczas lekcji wychowania fizycznego, zajęć SKS oraz udziału w tegorocznych meczach w ramach Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej, a także V Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Pruchnika.

Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna pokonała zespół z Jarosławia i Wólki Pełkińskiej. Wyższość przeciwnika musiała tylko uznać w meczu z Pruchnikiem. Ostatecznie ZS z Pawłosiowa, prowadzony przez nauczyciela mgr Justynę Ciechuń zajął II miejsce w powiecie jarosławskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.