MIKOŁAJKI

Dzień 1 grudnia 2023 roku był bardzo wyjątkowy dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Pawłosiowie, ponieważ w tym dniu naszą szkołę odwiedził Wójt Gminy Pawłosiów Pan Mariusz Reń wraz Mikołajem i jego pomocnikami.

W tym magicznym nastroju wszyscy uczniowie zostali obdarowani przez Mikołaja słodkimi upominkami. Ponadto Pan Wójt przekazał naszym uczniom wspaniałe pomoce dydaktyczne, które uatrakcyjnią proces nauczania i uczynią go bardziej efektywnym. Natomiast uczniowie klas starszych zostali mile zaskoczeni przez Pana Wójta, który przekazał im grę zręcznościową - Cymbergaj i stół do gry w piłkarzyki aby mogli atrakcyjnie i bezpiecznie spędzać przerwy międzylekcyjne.
W ramach wdzięczności wszyscy uczniowie zaprezentowali przybyłym gościom okolicznościowy program artystyczny, entuzjastycznie przyjęty przez wszystkich zgromadzonych.

Za życzliwość i piękne prezenty Wójtowi Gminy Pawłosiów Panu Mariuszowi Reń podziękowała Dyrektor Szkoły Pani Bogumiła Fleszar, a w imieniu wszystkich Rodziców Pani Małgorzata Piątek.

Jednak to nie koniec atrakcji jakie przygotował Pan Wójt dla dzieci w naszej szkole. Mogły one korzystać z dmuchanego placu zabaw, stoisk na których rozwijały swoje zdolności manualne, robiąc bransoletki i wykonując prace plastyczne.

Podniosłość tego wydarzenia podkreślały również pomalowane przy jednym ze stoisk zadowolone buźki dzieci.

Ten dzień z całą pewnością zapisze się w pamięci wszystkich uczestników jako pełen uśmiechu, radości i wzruszeń.