III MIEJSCE DZIEWCZĄT

W POWIATOWYCH ZAWODACH Z KOSZYKÓWKI

W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dnia 27 listopada 2019 roku (środa) na hali MOSiR w Jarosławiu, odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Udział wzięło 4 drużyn z powiatu jarosławskiego: ZS Pawłosiów, SP Radymno, SP Makowisko, SP 5 Jarosław. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Pierwszy mecz nasze podopieczne rozegrały z obecnym Mistrzem Powiatu – Radymnem, pomimo wszelkich starań musiały uznać wyższość przeciwnika 7:14.

Kolejny z Makowiskiem, tutaj walka była wyrównana i po 2 kwarcie prowadziły 4:3, po przerwie jednak, jak to w sporcie bywa rywalkom zwiększyła się skuteczność, a u nas niestety spadła i ostatecznie przegrały to spotkanie. Ostatni mecz był meczem  o podium i tutaj już Pawłosiów nie dał żadnych szans dziewczynom z Jarosławia, kończąc mecz      z wynikiem 16:4, a tym samym zajmując III miejsce w Powiecie.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy sukcesów w kolejnych latach.