ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dla dzieci i młodzieży zaczyna się najprzyjemniejsza część roku – Wakacje! W piątek 23 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Dzień rozpoczęła Msza św. odprawiona w kościele parafialnym. Następnie odbył się apel w sali gimnastycznej. Licznie zgromadzonych gości - rodziców oraz uczniów powitała pani Dyrektor. Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie uczniów klasy VIII. Ósmoklasiści przekazali sztandar swoim młodszym kolegom, natomiast w imieniu całej społeczności szkoły Absolwentów pożegnali uczniowie klasy VII. Uczniowie klasy VIII również zaprezentowali przygotowany przez nich pożegnalny program artystyczny.

Absolwenci oraz najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na koniec uczniowie udali się do swoich klas aby przed rozpoczęciem zasłużonego wypoczynku pożegnać się ze swoimi wychowawcami.