DZIEŃ OTWARTY

W środę 21 lutego 2024 r. w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Otwarty, który w ramach promocji placówki był spotkaniem integracyjnym pełnym atrakcji. Na dzieci i rodziców czekało mnóstwo niespodzianek, które nie tylko pozwoliły im poznać ofertę edukacyjną szkoły, ale także dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Na początku wszyscy odwiedzający byli serdecznie witani przez dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz starszych uczniów. Pierwszym punktem programu były zwiedzanie szkoły, podczas którego rodzice i dzieci mieli okazję poznać sale lekcyjne, pracownie, bibliotekę z czytelnią oraz inne miejsca, gdzie odbywają się zajęcia edukacyjne.

Po zwiedzaniu przyszedł czas na prawdziwe emocje - rozgrywki gier planszowych, zabawy na magicznym dywanie, zabawy logopedyczne, a także możliwość eksploracji świata przyrody pod mikroskopem. Dzieci mogły również zapoznać się z robotami, uczestniczyć w pokazie drukarki 3D, bawić się z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz rozwijać swoje umiejętności rozwiązując łamigłówki mądrej główki.

Nie zabrakło również kreatywnych warsztatów i zajęć. Malowanie buzi, gry i zabawy językowe oraz sport na wesoło - to wszystko sprawiło, że czas płynął szybko, a uśmiechy nie schodziły z twarzy dzieci i rodziców.

Dzień Otwarty okazał się czasem pełnym radości. Każdy z odwiedzających szkołę mógł poczuć prawdziwą atmosferę szkolnej rodziny, zobaczyć, jak wygląda codzienne życie w szkole oraz doświadczyć wspaniałej magii nauki i zabawy.