DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 25 stycznia 2024r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycił nas zaproszony gość Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Monika Biskup-Wiśniowska, Babcie, Dziadkowie i Rodzice dzieci. Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości a wnuczęta mogą okazać swój szacunek.

Przybyli goście w wyjątkowej atmosferze obejrzeli przygotowany program artystyczny. Były to Jasełka, wiersze, piosenki i tańce.

Po części artystycznej Pani Dyrektor Bogumiła Fleszar złożyła serdeczne życzenia oraz zaprosiła przybyłych gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.