ORGANIZACJA

ODWIEDZIŁO NAS

Liczniki

OSÓB

PODSUMOWANIE KAMPANII "ZDROWO SIĘ ODŻYWIAJ"

W dniu 22 października 2009 r. miało miejsce podsumowanie kampanii „Zdrowo się odżywiaj”.

Pierwszym punktem programu była w prelekcja pani Renaty Majkut – Lotycz na temat „Model zdrowego stylu życia”.

Uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących zaprezentowali scenkę dotyczącą zasad zrowego odyżywiania

a następnie wspólnie z uczniami naszej szkoli wykonali sałatki owocowo - warzywne.

Zostały również wykonane dekoracje z owoców i warzyw.

Odbył się konkurs układania haseł i rymowanek dotyczące zdrowego odżywiania oraz zabawy dla najmłodszych.

Następnie uczniowie oraz zaproszeni goście brali udział w degustacji przygotowanych przez dzieci i młodzież potraw owocowo – warzywnych.

Uczniowie zerówki i klasy II przedstawili program artystyczny.

Całość zakończyło uroczyste podsumowanie oraz wręczenie dyplomów przez panią Dyrektor.