Wszystko się raduje…. - spotkanie integracyjne w Pawłosiowie

W tradycję Zespołu Szkół w Pawłosiowie na stałe już wpisane są świąteczne spotkania integracyjne społeczności szkolnej z osobami niepełnosprawnymi. W sobotę 23 stycznia 2016 roku w świetlicy wiejskiej pawłosiowskiego Urzędu Gminy odbyło się spotkanie opłatkowe dla dzieci niepełnosprawnych z Pawłosiowa, Jarosławia i okolic. Przy dużym zaangażowaniu dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców i uczniów zostało zorganizowane uroczyste spotkanie świąteczne, podczas którego przeżywano radość Bożego Narodzenia wspólnie z zaproszonymi gośćmi.

Przybyłych na uroczystość serdecznie powitała pani Dyrektor Dorota Tracz. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny poświęcony tematowi Bożego Miłosierdzia. W dalszej części wieczoru uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem i złożyli świąteczne życzenia. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania kolęd, serdecznych rozmów oraz poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Następnie odbyła się wspólna zabawa karnawałowa. Podczas tego niezwykłego wieczoru, dzięki życzliwości i ofiarności lokalnych sponsorów, goście zostali obdarowani słodyczami i maskotkami oraz upominkami. Wszyscy pełni radości i wrażeń, z nadzieją w sercu, na kolejne wspólne spotkania wrócili do swoich domów.