PASOWANIE NA UCZNIA

29 października 2015 r. w Zespole Szkół w Pawłosiowie odbyła się jedna z piękniejszych uroczystości - pasowanie na ucznia. Uczniowie klas I w obecności zaproszonych gości w osobie Pana Wójta Mariusza Reń, Pani Dyrektor Doroty Tracz, Pani Wicedyrektor Wioletty Krakowskiej, Wychowawców i Rodziców zaprezentowali program artystyczny. Nastepnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, w którym zobowiązali się do pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szacunku do nauczycieli i miłości do Ojczyzny. Po ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała ceremonii pasowania na ucznia. Z tej okazji Pan Wójt złożył dzieciom życzenia i wręczył upominki. Na zakończenie uroczystości zaproszono gości do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Po części oficjalnej był czas na słodki poczęstunek i wspólną zabawę.