Konkurs Matematyczny dla klas III

W dniu 15 grudnia 2015r. odbył się I etap Szkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III S.P. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i logicznego myślenia oraz umiejętności samodzielnej pracy uczniów jak również wyzwalanie zdrowej rywalizacji.

W  I etapie uczniowie mieli 45 minut na rozwiązanie testu przygotowanego przez organizatora. Został też wyłoniony Klasowy Supermatematyk, który wraz z osobami o największej liczbie punktów  przechodzi do drugiego etapu konkursu zaplanowanego na dzień 7 marca 2016r.

Klasowym Supermatematykiem  Szkoły  w Pawłosiowie została Julia Pajda  a Szkoły Filialnej w Kidałowicach  został Jakub Łuc

Do drugiego etapu zakwalifikowali się również: Estera Warzybok, Milena Witkowska, Przemysław Sęk oraz Klaudiusz Hojło.

Zwycięzcom tytułu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w potyczkach matematycznych  II etapu – organizator konkursu p. Joanna Podolak-Słoma