PORANEK Z JANEM PAWŁEM II

11 października 2015 r. w całej Polsce obchodzony był XV Dzień Papieski pod hasłem: "Jan Paweł II - Patron Rodziny". Ten wyjątkowy dzień został uczczony również w naszej szkole. 27 października 2015 r. odbyła się uroczystość zatytułowana "Poranek z Janem Pawłem II".

Zaproszenie organizatorów przyjęli: pan Wójt Mariusz Reń, Ksiądz Prałat Jan Jagustyn, pani Joanna Tomaszewska oraz pani Izabela Matwijów. Spotkanie rozpoczął program artystyczny "Jan Paweł II i święci". Następnie został podsumowany pierwszy etap programu "Teczka serdecznej pamięci", a uczestniczący w nim uczniowie klasy II otrzymali legitymację kustosza zbiorów pamiątek pontyfikatu Jana Pawła II. Pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci do programu i otrzymali teczki, w których będą gromadzić pamiątki związane z Janem Pawłem II.