BAJKOWY ŚWIAT

11 czerwca 2016 szkolny zespół teatralny „Kaktusik” uczestniczył w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu w 14 Przeglądzie Twórczości Dziecięcej „Bajkowy Świat”. Uczniowie z klasy IV, II b i I b przedstawili bajkę pt. „Kot w butach”. Gra aktorska młodych artystów, wspaniała scenografia oraz znakomita oprawa muzyczna bajki wprawiły w zachwyt zebraną publiczność. Impreza miała na celu integrację dzieci niepełnosprawnych i dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. W przedsionku MOK zostały przygotowane interesujące zabawy integracyjne, które miały na celu przybliżyć uczestnikom przeglądu kuluary teatru i zapoznać z kulturą krajów europejskich. Wspaniała zabawa oraz ciekawe przedstawienia  wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.