AUDYCJA W RADIU RZESZÓW

5 lutego 2016 r. naszą szkołę odwiedziła dziennikarka z Polskiego Radia Rzeszów pani Bernadeta Szczypta, która gromadziła materiały do reportażu o działaniach podejmowanych w Szkołach Promujących Zdrowie. Ponieważ już od wielu lat jesteśmy taką szkołą, więc chciała się dowiedzieć jak dzieci w Pawłosiowie promują zdrowie i co wiedzą o zdrowym odżywianiu. Uczniowie klasy IV opowiedzieli o programach, które realizowali w klasach młodszych i o tym jak w ciągu kilku lat zmieniło się ich myślenie na temat zdrowego odżywiania. Obecna przy nagraniu Prezes Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia pani Teresa Krasnowska powiedziała wiele ciepłych słów pod adresem podejmowanych w szkole inicjatyw zwiżzanych z promowaniem zdrowego stylu życia.

Audycja została wyemitowana 7 lutego na antenie Radia Rzeszów w cyklu "Kolorowy mikrofon" - odsłuchaj