ŚWIĘTO EDUKACJI

14 października obchodzone jest Święto Komisji Edukacji Narodowej, zwane potocznie Dniem Nauczyciela. W naszej szkole okolicznościowa uroczystość odbyła się 13 października 2016 r. Dzieci i młodzież zaprezentowali program artystyczny, specjalnie dedykowany nauczycielom montaż słowno - muzyczny. Życzenia pracownikom szkoły, nauczycielom i obsłudze złożyli Pani Dyrektor Dorota Tracz oraz Pan Wójt Mariusz Reń.

Kolejnym punktem tego wyjątkowego dnia była ceremonia pasowania na ucznia. Uczniowie klasy I złożyli ślubowanie, następnie Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, a Pan Wójt obdarował bohaterów uroczystości drobnymi upominkami. Pierwszoklasiści zaprezentowali przedstawienie, mówiące o tym jakie cechy powinien posiadać wzorowy uczeń.